Meniu
Krepšelis

Zenifel - sklaidytuvo papildymas katėms 48ml

21.30€
Be PVM: 17.60€

ZENIFEL į elektros lizdą jungiamas sklaidytuvas su feromonais naudojamas namuose padeda susitvarkyti su netinkamu kačių elgesiu ar streso poveikiu.
ZENIFEL imituodamas natūralius kačių skruostinius feromonus F3 (kuriais katės pažymi savo teritoriją kaip saugią ir nepavojingą), padeda katėms nurimti ir malšina nepageidaujamą elgesį.
ZENIFEL naujoje sklaidytuvo sistemoje yra didesnė F3 feromonų koncentracija, dėl to vieno buteliuko užtenka iki 6 sav. laiko tarpui. Metų bėgyje prireikia mažiau papildymų ir dėl to ZENIFEL yra ekonomiška bei draugiška aplinkai (environmentally friendly) priemonė pastoviam naudojimui. Tai puiki pagalbinė kačių socializacijos priemonė.

Savybės:
- ilgai veikianti inovatyvi sklaidytuvo technologija ir didesnė skruostinių (snukučio) feromonų koncentracija, išliekanti iki 6 sav.,
- įrodyta, kad sintetiniai skruostiniai feromonai mažina stresą ir jo poveikį,
- metų bėgyje reikia mažiau papildymų.

Indikacijos:
- padeda malšinti nepageidaujamą, su stresu susijusį kačių elgesį (pvz., šlapinimąsi netinkamose vietose ir t.t.),
- galima naudoti ilgą laiką arba stresinėse situacijose, pvz., vykstant pas veterinarijos gydytoją, persikraustant, esant stipriam triukšmui, atvykus svečiams.

Sudėtis: 3,33% kačių skruostinio feromono F3 frakcijos analogo, 0,5% paprastosios katžolės, pagalbinių medžiagų.

Naudojimas: Zenifel sklaidytuvą (difuzorių) laikyti patalpoje, kurioje lankosi ar gyvena katės. Buteliuko sudėtyje esančios medžiagos veikia 6 sav.


Parašyti įvertinimą
Pastaba: Įvestas tekstas nebus išverstas.
Blogas Geras