Meniu
Krepšelis
Naujiena

Royal Canin Calm Small Dog 4kg

45.80€
Be PVM: 37.85€

Visavertis dietinis pašaras suaugusiems šunims iki 15 kg


RAMINANTIS POVEIKIS

Sudėtyje yra hidrolizuotų pieno baltymų ir L-triptofano, kurie padeda valdyti šunis, kurie demonstruoja baimingą elgesį stresinėje aplinkoje ir socialinėse situacijose.

SVEIKAS VIRŠKINIMAS

Puikiai virškinama formulė su subalansuotomis skaidulomis, įskaitant prebiotikus, kad palaikytų sveiką virškinimą ir peristaltiką.

ODOS BARJERAS

Sukurta palaikyti natūralų odos apsauginį barjerą, kad būtų užtikrinta optimali odos sveikata.


ROYAL CANIN Calm yra specialiai sukurta padėti mažų veislių šunims adaptacijos laikotarpiais. Šios formulės sudėtyje yra hidrolizuotų pieno baltymų ir L-triptofano, kurie padeda sumažinti ir valdyti su stresu susijusį šunų elgesį. Ši lengvai virškinama dieta yra sukurta su skaidulų ir prebiotikų balansu, kad padėtų stimuliuoti ir palaikyti sveiką virškinimą ir peristaltiką. Siekiant palaikyti optimalią odos sveikatą, ROYAL CANIN® Calm yra sukurta taip, kad padėtų palaikyti natūralų jūsų šuns odos apsauginį barjerą. Ši dieta taip pat skatina šlapimo aplinką, nepalankią tiek struvitų, tiek kalcio oksalato kristalų vystymuisi. Pasitarkite su savo veterinarijos gydytoju, kad nustatytumėte geriausią dietą jūsų augintiniui. Jūsų augintinio perėjimas nuo vienos dietos prie kitos turėtų būti sklandus ir laipsniškas procesas per 7–10 dienų. Įsitikinkite, kad laikotės teisingo normavimo.

Parašyti įvertinimą
Pastaba: Įvestas tekstas nebus išverstas.
Blogas Geras