Meniu
Krepšelis

OrganicVet Kanguru & Natural Rice (Kengūriena ir laukiniai ryžiai) 400g

5.50€
Be PVM: 4.55€

Išskirtinės sudėties, vieno baltymo OrganicVet konservas “Kengūriena ir laukiniai ryžiai” subalansuotas specialių poreikių visų veislių šunims, kenčiantiems nuo maisto netoleravimo ar alergijos. Jo sudėtyje yra tik šviežia kengūrienos mėsa, kuri turi ypač didelę maistinę vertę ir skoniu primena šviežią žvėrieną. Laukiniai ryžiai užtikriną reikiamą aukščiausios kokybės angliavandenių kiekį. Pasirinkti konservo ingridientai yra itin švelniai apdorojami, todėl konservas yra nepamirštamo skonio. OrganicVet “Kengūriena ir laukiniai ryžiai” konservas užtikrina subalansuotą ir sveiką mitybą. Tai ideali prevencinė mityba padėsianti rūpintis jūsų augintinio sveikata.

Aprašymas

Privalumai: tinka šunims netoleruojantiems maisto bei alergiškiems.

Sudėtyje yra tik lengvai virškinamų angliavandenių. Be glitimo. Išskirtinis skonis.  Vieno baltymo.

Sudėtis

Mėsa ir mėsos šalutiniai produktai (65% kengūriena), Daržovės (5% laukiniai ryžiai), mineralai (1%).

Priedai

Maistiniai priedai 1 kg: Vitaminas D3 200 TV, cinkas, kaip cinko sulfatas (monohidratas) 15mg, mangano kaip mangano sulfatas (monohidratas) 3 mg, jodo, kaip kalcio jodatas (bevandenis) 0,75 mg, seleno, natrio selenitas 0,03mg.

Sudėties analizė

Baltymai 10,3%; Riebalai 6,8%; Žali pelenai 2,5%; Žalios ląstelienos 0,4%; Drėgnis 75%.
Maitinimo normos
Reikiamas maisto kiekis per 24val 5 kg kūno masės šuniui 200 g. Šis kiekis yra apytikslis, todėl būtina individualiai pritaikyti mitybą kiekvienam šuniui priklausomai nuo jo svorio, amžiaus ir aktyvumo. Konservą patiekite kambario temperatūros ir visada šalia pastatykite šviežio geriamojo vandens.

 

Parašyti įvertinimą
Pastaba: Įvestas tekstas nebus išverstas.
Blogas Geras