Meniu
Krepšelis

OrganicVet Buffalo & Carrots (Bizoniena ir morkos, vieno baltymo, alergiškiems ir išrankiems) 400g

5.50€
Be PVM: 4.55€

Išskirtinės sudėties vieno baltymo OrganicVet konservas “Bizoniena ir morkos” subalansuotas specialių poreikių, visų veislių šunims, kenčiantiems nuo maisto netoleravimo ar alergijos. Jo sudėtyje yra tik šviežia bizoniena. Bizoniena turi ypač daug mineralų, tai skanus, reikiamą baltymų ir riebalų kiekį turintis maistas, kuriame tik aukščiausios kokybės angliavandeniai tokie kaip morkos. Pasirinkti konservo ingridientai yra itin švelniai apdorojami, todėl konservas yra nepamirštamo skonio.

Aprašymas

Privalumai: tinka šunims netoleruojantiems maisto bei alergiškiems.

Sudėtyje yra tik lengvai virškinamų angliavandenių. Begrūdis ir be glitimo. Išskirtinis skonis.  Vieno baltymo.

Sudėtis

Mėsa ir mėsos šalutiniai produktai (65% bizonienos), Daržovės (5% morkų), mineralai (1%).

Priedai

Maistiniai priedai 1 kg: Vitaminas D3 200 TV, cinkas, kaip cinko sulfatas (monohidratas) 15mg, mangano kaip mangano sulfatas (monohidratas) 3 mg, jodo, kaip kalcio jodatas (bevandenis) 0,75 mg, seleno, natrio selenitas 0,03mg.
Sudėties analizė
Baltymų 9,9%; Riebalai 6,6%; Žali pelenai 2,5%; Žalios ląstelienos 0,4%; Drėgnis 75%.

Maitinimo normos

Reikiamas maisto kiekis per 24val 5 kg kūno masės šuniui 200 g. Šis kiekis yra apytikslis, todėl būtina individualiai pritaikyti mitybą kiekvienam šuniui priklausomai nuo jo svorio, amžiaus ir aktyvumo. Konservą patiekite kambario temperatūros ir visada šalia pastatykite šviežio geriamojo vandens.

 

Parašyti įvertinimą
Pastaba: Įvestas tekstas nebus išverstas.
Blogas Geras