Meniu
Krepšelis
Išparduota

OrganicVet - Biovet BIO CHICKEN katėms 200g

2.95€
Be PVM: 2.44€

OrganicVet Biovet BIO CHICKEN (Ekologiškos vištienos ir morkų konservas) Sudėtyje yra tik sertifikuoti ekologiški ingredientai - ,šviežia liesa ekologiška mėsa, švieži vaisiai ir daržovės iš organinių ūkių .BIOVET serijos ingredientai yra tik iš kontroliuojamų, sertifikuotų ir ekologiškų ūkių. Pasirinkti konservo ingridientai yra itin švelniai apdorojami, todėl konservas yra nepamirštamo skonio. Dėka subalansuotų vitaminų ir mineralų, kokybiškų ekologiškų ingredientų, katė gaus visas reikiamas maistines medžiagas. Sudėtis: Mėsa ir mėsos šalutiniai produktai (33% vištienos *), daržovių (5% morkos *), mineralų (1%).

Analitinės sudedamosios dalys: Baltymai 10,10%, riebalai 6,3%, pelenai 2,5%, žalios skaidulos 0,4%, drėgnis 80%. Maistiniai priedai 1 kg: Vitaminas D3 200 TV, cinkas, kaip cinko sulfatas (monohidratas) 15mg, manganas kaip mangano sulfatas (monohidratas) 3 mg, jodas, kaip kalcio jodatas (bevandenis) 0,75 mg, 1500 mg taurino, selenas, natrio selenitas 0,03mg. * Sertifikuota organinė / ekologiška žemdirbystė.

Maitinimo normos: Reikiamas maisto kiekis per 24val 2 kg kūno svorio ketei apie 100 g. Šis kiekis yra apytikslis, todėl būtina individualiai pritaikyti mitybą kiekvienai katei priklausomai nuo jos svorio, amžiaus ir aktyvumo. Konservą patiekite kambario temperatūros ir visada šalia pastatykite šviežio geriamojo vandens.

Parašyti įvertinimą
Pastaba: Įvestas tekstas nebus išverstas.
Blogas Geras