Meniu
Krepšelis

KYJEN žaislas - mįslė Treat Triad

16.40€
Be PVM: 13.55€

KYJEN žaislas - mįslė Treat Triad

Smegenų mankšta šuniui. Neleidžia šuniui nerimauti. Pažadina natūralius instinktus. Moko ir lavina šuns IQ. Puikiai tinka mėgstantiems skanėstus.

Treat Triad ™ – daugiafunkcinis skanėstų slėptuvė-žaislas.

Pirmiausia šuo turi išmokti pasukti viršutinę žaislo dalį tam, kad galėtų atrakinti tris skanėstus dengiančius dangtelius. Atrakinęs, šuo turi suvokti kaip pakelti dangtelius po kuriais yra paslėpti skanėstai. Tai yra sunki mįslė, kurios sprendimui gali prireikti treniruočių. Norėdami dar labiau sugluminti šunį, skanėstus įmeskite pro dangtelyje esančias mažas skylutes.

  • Smegenų mankšta šuniui;
  • mokykite ir parodykite savo šuns IQ;
  • puikiai tinka šunims, mėgstantiems skanėstus.

 

Naudojimo instrukcija / patarimai:

1 žingsnis: išimkite žaislą iš plastikinės pakuotės.

žingsnis: prieš supažindindami šunį su Treat Triad, paimkite kelis skanėstus arba sauso maisto granules. Leiskite šuniui juos pauostyti. Parodykite šuniui, kaip juos įdedate į žaislą.

3 žingsnis: leiskite šuniui uostyti žaislą, kad jis galėtų išsiaiškinti, kur skanėstai yra. Skatinkite šunį liesti žaislą ir nosimi atidaryti skyrelį su skanėstais.

4 žingsnis: kai šuo ištraukia gėrybes, pagirkite jį už gerai atliktą darbą. Norėdami užduotį padaryti sunkesnę, į žaislą vienu metu dėkite tik vieną skanėstą. Vėl kartokite užduotį.

 

Jūsų šuns saugumui:

  • nepalikite šuns be priežiūros;
  • neleiskite šuniui valgyti jokios žaislo dalies;
  • visi žaislai-mįslės skirti šunims. Šie žaislai neskirti vaikams.

 

Visi šunų žaislai Puzzle Toys (dėlionės) turi neslystantį pagrindą, yra netoksiški ir tinkami plauti indaplovėje. Jie pagaminti iš medžiagų, kurios pagal FDA reikalavimus tinka sąlyčiui su maistu.

 

Parašyti įvertinimą
Pastaba: Įvestas tekstas nebus išverstas.
Blogas Geras