Meniu
Krepšelis

KYJEN žaislas šunims - mįslė Paw Flapper

12.31€
Be PVM: 10.17€

PAW FLAPPER žaislas-mįslė šunims   

Smegenų mankšta šuniui. Neleidžia šuniui nerimauti. Pažadina natūralius instinktus. Moko ir lavina šuns IQ. Puikiai tinka mėgstantiems skanėstus.

Neleiskite savo šuniui nerimauti!

Jeigu Jūs nestimuliuojate savo šuns psichikos ir nesuteikiate jam naujų iššūkių, jis padarys tai pats, prisigalvodamas įvairių išdaigų. Verčiau, kad nenukentėtų Jūsų baldai, drabužiai, sodas ir daržas, nukreipkite šuns energiją, leisdami jam pažaisti su šiomis sudėtingomis dėlionėmis. Leiskite jam išspręsti problemą ir pažadinkite jo natūralius instinktus.

Mokykite, o po to pamatykite savo šuns intelektą!

Sukurkite ryšį su savo brangiausiu augintiniu, kartu mokydamiesi žaisti su dėlionėmis. Padarykite iš to žaidimą! Šios dėlionės-mįslės gali būti sprendžiamos įvairiais būdais. Būkite kūrybingi! Jūsų šuniui tikrai patiks nauji iššūkiai... Jo intelektas tikrai gali jus nustebinti!

Paw Flapper™ – dviejų dalių skanėstų slėptuvė-žaislas

Paw Flapper žaislas skatina šunis naudotis savo uosle. Jie turi išmokti pakelti skanėstus dengiančius dangtelius, o taip pat  ir sukti besisukančią žaislo dalį, kad galėtų surasti ir ištraukti visus paslėptus skanėstus. Tai puikus 8 paslėptų skyrių skanėstams testas uoslei.

  • Smegenų mankšta šuniui;
  • mokykite ir parodykite savo šuns IQ;
  • puikiai tinka šunims, mėgstantiems skanėstus.

 Naudojimo instrukcija / patarimai:

1 žingsnis: išimkite žaislą iš plastikinės pakuotės.

2 žingsnis: padėkite žaislą ant lygaus paviršiaus erdviame kambaryje, kad šuo galėtų bėgioti aplink jį ir niekas neblaškytų jo dėmesio. Šuns entuziazmas yra labai svarbu. Pradžioje mes rekomenduojame labai girti šunį, skatinti jį ištyrinėti galvosūkį ir suprasti, kaip reikia atidaryti žaislo skyrius.

3 žingsnis: įdėkite skanėstą į vieną iš skyrių. Visada pradėkite naudodami komandą ir leiskite šuniui uostyti tol, kol jis ras paslėptą skanėstą, savo nosimi ir žabtais atidarydamas skyriaus dangtelį. Kai skanėstas jau surastas, vėl pagirkite šunį ir duokite komandą „laisvai“, leisdami suprasti, kad mokymas yra baigtas.

4 žingsnis: tęskite, mesdami savo šuniui iššūkį ir įdėdami vis daugiau skanėstų jau į kelis žaislo skyrius.

žingsnis: pagirkite ir duokite šuniui laiko atidaryti skyrius. 

 Jūsų šuns saugumui:

nepalikite šuns be priežiūros; neleiskite šuniui valgyti jokios žaislo dalies; visi žaislai-mįslės skirti šunims. Šie žaislai neskirti vaikams.

Visi šunų žaislai Puzzle Toys (dėlionės) turi neslystantį pagrindą, yra netoksiški ir tinkami plauti indaplovėje. Jie pagaminti iš medžiagų, kurios pagal FDA reikalavimus tinka sąlyčiui su maistu.

Parašyti įvertinimą
Pastaba: Įvestas tekstas nebus išverstas.
Blogas Geras