Meniu
Krepšelis

KYJEN žaislas - mįslė Kibble Drop

12.31€
Be PVM: 10.17€

KIBBLE DROP žaislas-mįslė šunims    

Smegenų mankšta šuniui. Neleidžia šuniui nerimauti. Pažadina natūralius instinktus. Moko ir lavina šuns IQ. Puikiai tinka mėgstantiems skanėstus.

Neleiskite savo šuniui nerimauti!

Jeigu Jūs nestimuliuojate savo šuns psichikos ir nesuteikiate jam naujų iššūkių, jis padarys tai pats, prisigalvodamas įvairių išdaigų. Verčiau, kad nenukentėtų Jūsų baldai, drabužiai, sodas ir daržas, nukreipkite šuns energiją, leisdami jam pažaisti su šiomis sudėtingomis dėlionėmis. Leiskite jam išspręsti problemą ir pažadinkite jo natūralius instinktus.

 Mokykite, o po to pamatykite savo šuns intelektą!

Sukurkite ryšį su savo brangiausiu augintiniu, kartu mokydamiesi žaisti su dėlionėmis. Padarykite iš to žaidimą! Šios dėlionės-mįslės gali būti sprendžiamos įvairiais būdais. Būkite kūrybingi! Jūsų šuniui tikrai patiks nauji iššūkiai... Jo intelektas tikrai gali jus nustebinti!

Kibble Drop ™ – keturių skyrių skanėstų slėptuvė-žaislas

Kibble Drop – tai naujos rūšies skanėstų paskirstymo žaislas. Skanėstai, įmesti pro žaislo viršuje esančią slylę, krisdami atsitiktinai patenka į vieną iš keturių skyrių, uždengtų dangteliais. Uostydamas šuo turi nustatyti, į kurį skyrių įkrito skanėstas ir kurį dangtelį reikia pakelti, kad jį paimtų. Kvapą praleidžiančios skylutės kameroje padeda šuniui surasti atlygį. Kibble Drop gali būti naudojamas ir kaip maitinimo priemonė, kuri priverčia šunį išmokti susimedžioti maistą. Tai yra puikus būdas priversti šunį lėčiau ėsti.

  • Smegenų mankšta šuniui;
  • mokykite ir parodykite savo šuns IQ;
  • puikiai tinka šunims, mėgstantiems skanėstus.

 Naudojimo instrukcija / patarimai:

1 žingsnis: išimkite žaislą iš plastikinės pakuotės.

žingsnis: prieš supažindindami šunį su Kibble Drop, paimkite kelis skanėstus arba sauso maisto granules. Leiskite šuniui juos pauostyti. Parodykite šuniui, kaip juos įdedate į žaislą.

3 žingsnis: leiskite šuniui uostyti žaislą, kad jis galėtų išsiaiškinti, kur skanėstai yra. Skatinkite šunį liesti žaislą ir nosimi atidaryti skyrelį su skanėstais.

4 žingsnis: kai šuo ištraukia gėrybes, pagirkite jį už gerai atliktą darbą. Norėdami užduotį padaryti sunkesnę, į žaislą vienu metu dėkite tik vieną skanėstą. Vėl kartokite užduotį.

Jūsų šuns saugumui:

nepalikite šuns be priežiūros; neleiskite šuniui valgyti jokios žaislo dalies; visi žaislai-mįslės skirti šunims. Šie žaislai neskirti vaikams.

Visi šunų žaislai Puzzle Toys (dėlionės) turi neslystantį pagrindą, yra netoksiški ir tinkami plauti indaplovėje. Jie pagaminti iš medžiagų, kurios pagal FDA reikalavimus tinka sąlyčiui su maistu.

Parašyti įvertinimą
Pastaba: Įvestas tekstas nebus išverstas.
Blogas Geras