Meniu
Krepšelis

KYJEN žaislas - mįslė Doggy Blocks Spinner

12.31€
Be PVM: 10.17€

DOGGY BLOCKS SPINNER  žaislas – mįslė šunims   

Smegenų mankšta šuniui. Neleidžia šuniui nerimauti. Pažadina natūralius instinktus. Moko ir lavina šuns IQ. Puikiai tinka mėgstantiems skanėstus.

Aštuoni skyriai skanėstams! Paslėptų skanėstų galvosūkis! Moko žingsnis po žingsnio spręsti problemą!

Meskite savo šuniui iššūkį!

Doggy Blocks Spinner turi keturis kvadratinius skyrius skanėstams, kuriuos galima pasiekti tik nukėlus dangtelius, dengiančius kiekvieną skyrių. Kai šuo nukelia visus keturis dangtelius, jam reikia išmokti pasukti žaislo viršutinę dalį tam, kad atrastų paslėptus papildomus apvalius skyrius. Kelios skylutės, pro kurias jaučiamas kvapas, sukelia šuns susidomėjimą ir skatina maitinimosi instinktą.

Mokykite

Palaipsniui lavinkite savo šuns įgūdžius spręsti problemą, tuo pačiu pateikdami natūralų iškrovos būdą. Žaislai-mįslės šunims – tai puikus įrankis nukreipti dėmesį nuo nepaugeidaujamo elgesio. Šie žaislai gali būti naudojami, norintsustiprinti teigiamą elgesį. Spręsdamas mįsles, šuo ugdo dėmesį ir savikontrolę, kurie gali padėti paklusnumo treniruotėse, taip pat elgsenos modifikacijai.

 Žaiskite

Žaidimas įgauna visai naują prasmę, kai ir keturkojis šeimos narys gali prisijungti. Šunims skirti žaislai-mįslėsužmezga įdomų ir teigiamą ryšį tarp šuns ir šeimos narių, taip pat skatina pozityvią socializaciją. Galvosūkio sprendimas kartu sukuria tarpusavio pasitikėjimą ir bendro tikslo jausmą. Dalijimasis patirtimi padeda sukurti ilgalaikį šeimos ryšį.

 Jūsų šuns saugumui:

  • nepalikite šuns be priežiūros;
  • neleiskite šuniui valgyti jokios žaislo dalies;
  • visi žaislai-mįslės skirti šunims. Šie žaislai neskirti vaikams.

 

Visi šunų žaislai Puzzle Toys (dėlionės) turi neslystantį pagrindą, yra netoksiški ir tinkami plauti indaplovėje. Jie pagaminti iš medžiagų, kurios pagal FDA reikalavimus tinka sąlyčiui su maistu.

Video žiūrėkite ČIA.

Parašyti įvertinimą
Pastaba: Įvestas tekstas nebus išverstas.
Blogas Geras