Meniu
Krepšelis

KYJEN žaislas - mįslė CrossSlider w Treat Ball

20.39€
Be PVM: 16.85€

CROSS SLIDER žaislas-mįslė šunims  

Smegenų mankšta šuniui. Neleidžia šuniui nerimauti. Pažadina natūralius instinktus. Moko ir lavina šuns IQ. Puikiai tinka mėgstantiems skanėstus.

Cross Slider viduje yra guminis kamuoliukas

Neleiskite savo šuniui nerimauti!

Jeigu Jūs nestimuliuojate savo šuns psichikos ir nesuteikiate jam naujų iššūkių, jis padarys tai pats, prisigalvodamas įvairių išdaigų. Verčiau, kad nenukentėtų Jūsų baldai, drabužiai, sodas ir daržas, nukreipkite šuns energiją, leisdami jam pažaisti su šiomis sudėtingomis dėlionėmis. Leiskite jam išspręsti problemą ir pažadinkite jo natūralius instinktus.

Mokykite, o po to pamatykite savo šuns intelektą!

Sukurkite ryšį su savo brangiausiu augintiniu, kartu mokydamiesi žaisti su dėlionėmis. Padarykite iš to žaidimą! Šios dėlionės-mįslės gali būti sprendžiamos įvairiais būdais. Būkite kūrybingi! Jūsų šuniui tikrai patiks nauji iššūkiai... Jo intelektas tikrai gali jus nustebinti!

Cross Slider viduje yra guminis kamuoliukas su skanėstais arba sauso maisto granulėmis, kurios į kamuoliuką įdedamos pro jame esančias dvi angas. Įmeskite kamuoliuką su skanėstais į žaislą pro angą, esančią šone, ir paraginkite šunį jį ištraukti. Stumdydamas žaislą ant grindų, šuo gali ridenti kamuoliuką žaislo viduje. Žaidimo tikslas – išridenti kamuoliuką į išorę pro vieną iš keturių angų, esančių žaislo pagrinde. Viso žaidimo metu iš kamuoliuko byra skanėstai. Kai kamuoliukas ištuštėja, vėl jį pripildykite skanėstų, įdėkite į žaislą ir pratęskite malonumą! Pradžioje gali būti atidarytos visų keturių tunelių durys, kad kamuoliukas galėtų išriedėti pro bet kurias iš jų. Sunkindami užduotį, galite uždaryti net trejas duris (įeina į komplektą), palikdami tik vieną neuždarytą angą. Cross Slider puikiai gali būti naudojamas ir su teniso kamuoliukais.

Skanėstus barstantis guminis kamuoliukas gali būti naudojamas ir atskirai šuns protinei stimuliacijai suaktyvinti.   

  • Smegenų mankšta šuniui;
  • mokykite ir parodykite savo šuns IQ;
  • puikiai tinka šunims, mėgstantiems skanėstus. 

 

Jūsų šuns saugumui:

̽ nepalikite šuns be priežiūros ̽ neleiskite šuniui valgyti jokios žaislo dalies visi žaislai-mįslės skirti šunims ̽ šie žaislai neskirti vaikams.

 

Visi šunų žaislai Puzzle Toys (dėlionės) turi neslystantį pagrindą, yra netoksiški ir tinkami plauti indaplovėje. Jie pagaminti iš medžiagų, kurios pagal FDA reikalavimus tinka sąlyčiui su maistu.

Parašyti įvertinimą
Pastaba: Įvestas tekstas nebus išverstas.
Blogas Geras