Meniu
Krepšelis

Hill's Prescription Diet j/d Feline Original 2 kg

26.50€
Be PVM: 21.90€

1. Patvirtinu, kad mano augintinį apžiūrėjo veterinarijos gydytojas, kuris remiantis diagnoze, rekomendavo naudoti šį produktą.

2. Perskaičiau ir suprantu, kad augintinį šeriant šiuo ėdalu, rekomenduojama pasitarti su veterinarijos gydytoju mažiausiai kartą per šešis mėnesius.


3. Perskaičiau ir supratau, kad privalau kreiptis į veterinarijos gydytoją nedelsiant, jeigu mano augintinio sveikata pablogėjo naudojant šį ėdalą.

Hill's™ Prescription Diet™ j/d™ Feline yra kliniškai patvirtintas, kad su sveiku maistinių medžiagų balansu pagerina judrumą mažiau nei per 28 dienas, DHA (ypatingas omega-3 aliejus) ir visos omega-3 riebiosios rūgštys. 

Pagrindiniai Privalumai

  • Kliniškai patvirtinta, kad padeda katėms vaikščioti, bėgioti, žaisti ir lipti laiptais daug lengviau, skirtumas matosi per 28 dienas
  • Padeda jūsų katinui vaikščioti, bėgioti ir žaisti, nes ramina skaudančius sąnarius ir išsaugo sveiką kremzlę
  • Dėka didelio kiekio DHA  (ypatinga omega-3 riebioji rūgštis iš žuvų taukų) ir gliukozamino ir chondroitino sulfato iš natūralių šaltinių, padeda išsaugoti sąnarių kremzles

Sudėtis 

 

Kukurūzai, paukštienos miltai, kukurūzų glitimo miltai, gyvūninės kilmės riebalai, ryžiai, džiovinti runkelių griežiniai, žuvų aliejus, žirnių sėlenų rupiniai, hidrolizuoti baltymai, sojų aliejus, L-karnitinas, mineralai, taurinas, vėžiagyvių kiautų hidrolizatas (gliukozamino šaltinis), kremzlių hidrolizatas (chondroitino sulfato šaltinis), vitaminai ir mikroelementai. Natūraliai konservuota tokoferolio ir citrinos rūgšties mišiniu. 

Parašyti įvertinimą
Pastaba: Įvestas tekstas nebus išverstas.
Blogas Geras