Meniu
Krepšelis

Hill's Prescription Diet j/d Canine Original 12kg

98.20€
Be PVM: 81.16€

1. Patvirtinu, kad mano augintinį apžiūrėjo veterinarijos gydytojas, kuris remiantis diagnoze, rekomendavo naudoti šį produktą.

2. Perskaičiau ir suprantu, kad augintinį šeriant šiuo ėdalu, rekomenduojama pasitarti su veterinarijos gydytoju mažiausiai kartą per šešis mėnesius.


3. Perskaičiau ir supratau, kad privalau kreiptis į veterinarijos gydytoją nedelsiant, jeigu mano augintinio sveikata pablogėjo naudojant šį ėdalą.

Hill's™ Prescription Diet™ j/d™ Canine yra kliniškai patvirtinta, kad su sveiku maistinių medžiagų balansu pagerina judrumą mažiau nei  per 21 dieną, EPA (ypatingai omega-3 aliejus) ir visos omega 3 riebiosios rūgštys.

Pagrindiniai Privalumai

  • Kliniškai patvirtinta, kad padeda šunims vaikščioti, bėgioti, žaisti ir lipti laiptais daug lengviau, skirtumas matosi per 21 dieną
  • Padės jūsų šuniui vaikščioti, bėgioti ir žaisti, nes ramina skaudančius sąnarius ir išsaugo sveiką kremzlę
  • Dėka didelio kiekio EPA (speciali omega-3 riebioji rūgštis žuvų taukuosel) ir gliukozamino ir chondroitino sulfato iš natūralių šaltinių, padeda išsaugoti sąnarių kremzles

Sudėtis: 

 

Krakmolas, ryžiai, linų sėmenys, sojų miltai, paukštienos miltai, žirnių sėlenų rupiniai, hidrolizuoti baltymai, gyvūninės kilmės riebalai, žuvų taukai, džiovinti kiaušiniai, mineralai, L-carnitinas, vėžiagyvių hidrolizatas, kiaulienos kremzlių hidrolizatas, vitaminai ir mikroelementai. Konservuota tokoferolio ir citrinų rūgšties mišiniu.

Parašyti įvertinimą
Pastaba: Įvestas tekstas nebus išverstas.
Blogas Geras