Meniu
Krepšelis
Karšta

Hill's Prescription Diet d/d Feline antiena ir žalieji žirneliai 1,5 kg

20.30€
Be PVM: 16.78€

1. Patvirtinu, kad mano augintinį apžiūrėjo veterinarijos gydytojas, kuris remiantis diagnoze, rekomendavo naudoti šį produktą.

2. Perskaičiau ir suprantu, kad augintinį šeriant šiuo ėdalu, rekomenduojama pasitarti su veterinarijos gydytoju mažiausiai kartą per šešis mėnesius.


3. Perskaičiau ir supratau, kad privalau kreiptis į veterinarijos gydytoją nedelsiant, jeigu mano augintinio sveikata pablogėjo naudojant šį ėdalą.

Hill's Prescription Diet d/d Food Sensitivities sausas maistas katėms

Prescription Diet™ Feline d/d™ Antiena ir Žalieji žirneliai yra suformuluotas mitybos valdymas katėms su maisto alergijomis ir netoliaravimu.


Antiena ir žirneliai yra retai naudojami kačių ėdalui, tai sumažina riziką, kad  jūsų alergiška katė reaguos į šią dietą.
Suteiktas reikiamas natūralių omega-3 riebiųjų rūgščių kiekis padeda sumažinti nepageidaujamos reakcijos į maistą požymius ir palaiko sveiką odos funkciją.
Yra puikaus skonio, taip pat galima maišyti tiek sausą tiek šlapią ėdalą, kaip katės ir mėgsta.
Padeda sumažinti ar nuraminti nemalonius virškinimo simptomus, sukeltus nepageidajamos reakcijos į maistą.

Dėl detalesnės informacijos ir apie tai, kas yra geriausia jūsų katei, prašome pasikonsultuoti su veterinarijos gydytoju.

Džiovinti žirneliai (43%), žirnelių baltymai, gyvuliniai riebalai, antienos miltai, celiuliozė, sojų aliejus, mineralai, žuvų taukai, žirnių sėlenų miltai, hidrolizuoti baltymai, vitaminai, mikroelementai ir beta-karotinas. Su natūraliais antioksidantais (tokoferolių mišiniu).

Parašyti įvertinimą
Pastaba: Įvestas tekstas nebus išverstas.
Blogas Geras