Meniu
Krepšelis

Hill's PD Feline Metabolic+Urinary 4kg

54.95€
Be PVM: 45.41€

1. Patvirtinu, kad mano augintinį apžiūrėjo veterinarijos gydytojas, kuris remiantis diagnoze, rekomendavo naudoti šį produktą.

2. Perskaičiau ir suprantu, kad augintinį šeriant šiuo ėdalu, rekomenduojama pasitarti su veterinarijos gydytoju mažiausiai kartą per šešis mėnesius.


3. Perskaičiau ir supratau, kad privalau kreiptis į veterinarijos gydytoją nedelsiant, jeigu mano augintinio sveikata pablogėjo naudojant šį ėdalą.

58% visų kačių fizinės būklės įvertinimas yra 4–5 balai iš 5. Daugiau nei 14 milijonų  kačių visame pasaulyje kenčia nuo  nutukimo ir KŠTL. Kaip spręsite abi šias problemas? Puikus būdas išspręsti abi problemas – leisti jiems veikti drauge. NAUJASIS METABOLIC+MOBILITY SUMAŽINA KŪNO SVORĮ 11 PROC. PER 60 DIENŲ IR IŠTIRPINA STRUVITINIUS AKMENIS VOS PER 7 DIENAS. 88 proc. šiuo ėdalu šeriamų augintinių namuose per du mėnesius numetė svorio.Kliniškai įrodyta, kad šis ėdalas ištirpdo struvitinius akmenis vos per 7 dienas (vidutiniškai per 27 dienas). Sinerginis sudedamųjų dalių derinys natūraliai palaiko unikalų katės energijos vartojimą. Valdomas magnio, kalcio ir fosforo lygis. 
Vištiena: vištiena (26%) ir kalakutiena, kukurūzų glitimo miltai, kukurūzų krakmolas, celiuliozė, alaus ryžiai, pomidorų pasta, linų sėmėnys, kokoso aliejus, sojų aliejus, hidrolizuoti baltymai, žuvų aliejus, L-lizinas, DL - metioninas, džiovintos morkos, L - karnitinas, vitaminai, taurinas, mikroelementai ir beta karotinas. Sudėtyje natūralūs antioksidantai (įvairūs tokoferoliai).
Parašyti įvertinimą
Pastaba: Įvestas tekstas nebus išverstas.
Blogas Geras