Meniu
Krepšelis

Hill's Canine PD Metabolic+Mobility 12 kg

113.55€
Be PVM: 93.84€

1. Patvirtinu, kad mano augintinį apžiūrėjo veterinarijos gydytojas, kuris remiantis diagnoze, rekomendavo naudoti šį produktą.

2. Perskaičiau ir suprantu, kad augintinį šeriant šiuo ėdalu, rekomenduojama pasitarti su veterinarijos gydytoju mažiausiai kartą per šešis mėnesius.


3. Perskaičiau ir supratau, kad privalau kreiptis į veterinarijos gydytoją nedelsiant, jeigu mano augintinio sveikata pablogėjo naudojant šį ėdalą.

20% visų šunų kenčia nuo osteoartrito arba turi judėjimo problemų. Beveik 18 mln. šunų visame pasaulyje, kuriems diagnozuotas osteoartritas, taip pat turi antsvorio. Kurią problemą spręsite pirma? Puikus būdas išspręsti abi problemas – leisti jiems veikti drauge.

NAUJASIS METABOLIC+MOBILITY SUMAŽINA KŪNO SVORĮ 13% PER 60 DIENŲ IR PAGERINA JUDRUMĄ VOS PER 21 DIENĄ! 88% šiuo ėdalu šeriamų augintinių namuose per du mėnesius numetė svorio. Daug omega-3 riebalų rūgščių padeda sustabdyti uždegimo ciklą ir stiprina kremzles. Sinerginis sudedamųjų dalių derinys natūraliai palaiko unikalų šuns energijos vartojimą. Sudėtyje yra daug gliukozamino ir chondroitino – tai kremzlių „statybinės medžiagos“.

Parašyti įvertinimą
Pastaba: Įvestas tekstas nebus išverstas.
Blogas Geras