Meniu
Krepšelis

Hill's Canine i/d Low Fat 12kg

106.70€
Be PVM: 88.18€

1. Patvirtinu, kad mano augintinį apžiūrėjo veterinarijos gydytojas, kuris remiantis diagnoze, rekomendavo naudoti šį produktą.

2. Perskaičiau ir suprantu, kad augintinį šeriant šiuo ėdalu, rekomenduojama pasitarti su veterinarijos gydytoju mažiausiai kartą per šešis mėnesius.


3. Perskaičiau ir supratau, kad privalau kreiptis į veterinarijos gydytoją nedelsiant, jeigu mano augintinio sveikata pablogėjo naudojant šį ėdalą.

Geras virškinamumas, mažai riebalų turintis ėdalas, kuriuo gali būti šeriama ilgą laiką norint susidoroti su virškinimo trakto sutrikimais ir sumažinti pasikartojimų riziką.
Kliniškai patvirtintas virškinimo trakto sveikimas.

  • Prebiotinės skaidulos skatina naudingųjų balterijų augimą
  • Sudėtyje esanti imbieras padeda nuraminti virškinimo traktą
  • Puikus skonis jūsų šuniui patiks


Šėrimo vadovas:

Kaip nustatyti ėdalo kiekį, kad išlaikytumėte optimalų augintinio svorį.

DAILY FEEDING AMOUNTS

Ėdalo papildai išskyrus analogirki konservams ir sausai formulei yra nereikalingi, jie gali sumažinti ėdalo veiksmingumą.


Šios normos yra tik atspirties taškas, jos turi būti sureguliuotos, kad išlaikyti tinkamą svorį. Kai šeriama pirmą kartą, maišykite po truputi didinant gyvūno naujo ėdalo ir mažinant gyvūno seno ėdalo kiekius per 7 dienas.


Kūno Svoris kg                          2,5kg           5kg            10kg            25kg           30kg            40kg               50kg                60kg
Sausas gramais per dieną     55 - 75       95 - 130   160 - 220    265 - 365     360 - 495     445 - 615      530 - 730         + 11 - kg


Sudedamosios dalys

Aukštos kokybės baltymai ir kitos kruopščiai parinktos sudedamosios dalys.

Ryžiai, kukurūzų krakmolas, kukurūzų glitimo miltai, vištienos miltai, hidrolizuoti baltymai, miežiai, linų sėmenys, džiovinti runkelių griežiniai, mineralai, augalinis aliejus, imbiero šaknies milteliai, vitaminai, L-karnitinas, L-lizinas, mikroelementai, taurinas, triptofanas. Su natūraliais konservantais ir antioksidantais.

Parašyti įvertinimą
Pastaba: Įvestas tekstas nebus išverstas.
Blogas Geras
Žymos: Hill's , Canine , i/d , Low , Fat ,