Meniu
Krepšelis

Calmex - raminamasis papildas katėms, padedantis suvaldyti stresą ir nerimą. Katės dažnai savo nerimą slepia, tačiau dėl tam tikro pakitusio elgesio galime nuspėti, kaip jos jaučiasi. Kaip ir šunims, katėms nerimą kelia atskyrimas nuo savininko ar gyvūnų, triukšmas, vizitai pas veterinarijos gydytoją ar kirpėją, kelionės, pervežimai, įvairios procedūros pooperaciniu laikotarpiu, tvarsčiai ir apykaklės.

Neįprastas elgesys veikiant stresui gali būti:


       tuštinimosi pakitimai;

       suintensyvėjęs miaukimas;

       destruktyvus elgesys;

       perdėtas laižymasis;

       slapstymasis;

       apetito stoka;

       padidėjusio budrumo būsena;

       savęs žalojimas.


CALMEX KATĖMS sudėtyje yra unikalių maistinių medžiagų, mažinančių kačių patiriamo ūmaus ir lėtinio streso požymius:


Lecitinas (fosfatidilserino šaltinis) - sudėtinis pagrindinis smegenų fosfolipidas, kuris vaidina svarbų vaidmenį neurotransmiterių gamyboje bei išskyrime ir taip skatina nervinių ląstelių veiklą. 


L – triptofanas – amino  rūgštis serotonino pirmtakas. Serotonino kiekio reguliavimas gali pagerinti būklę mažinant nerimą ar stresą, kurie veikia daugelį fiziologinių funkcijų. Nustatyta, kad papildai katėms sumažina streso sukeltus elgsenos pakitimus, tokius kaip teršimas namuose ar nagų galandimas.


B gr. vitaminai (B1, B3, B6) – jie  dalyvauja pagrindinių neurotransmiterių sintezėje ir gali sumažinti kortizolio kiekį reaguojant į stresą.


CALMEX KATĖMS yra puikaus skonio, lengvai naudojamas skystas preparatas. CALMEX® veiksmingumas patvirtintas namuose ir prieglaudose laikomų kačių streso sukelto elgesio pokyčių tyrimais. CALMEX® KATĖMS nauda, ypač reikšminga mažinant stresą didelėse grupėse laikomoms katėms, gerinant savininko ir katės santykius, kai katė jaučia nerimą dėl triukšmo, dėl žmonių brovimosi į jos teritoriją ir iš prieglaudos paimtoms katėms.


Naudojimas: Calmex® katėms be pertraukų galima naudoti 6 mėnesius. Siekiant geriausių rezultatų CALMEX® reikėtų pradėti duoti 3 dienas prieš stresą keliantį įvykį. Jei reikia, dvigubą rekomenduojamą dozę galima skirti prieš  ūminį stresą sukeliantį veiksnį

Pakuotė: 60 ml suspensija dozuojama su pridėtu švirkštu.

Dozavimas:

≤ 4,5 kg   2 ml per parą

> 4,5 kg    4  ml per parą


Parašyti įvertinimą
Pastaba: Įvestas tekstas nebus išverstas.
Blogas Geras
Žymos: Calmex , cat , papildai , katėms ,