Meniu
Krepšelis

Barking Heads Tiny Paws Tender Loving Care (mažiems ir jautriems) 4 kg

36.55€
Be PVM: 30.21€

Skanus, visavertis ėdalas  toy ir mažų  veislių šunims vištienos mėsos formulės , kuris buvo kruopščiai paruoštas visiems šunims. Nesvarbu ar jie paprasčiausiai mėgsta vištienos patiekalus ar jie turi jautrų pilvelį, ar laisvus viduriukus, ar išpūstus pilvukus  , „ TLC“ tikrai padės.  

Mūsų    požiūris: Šiais laikais visi kreipia šiek tiek daugiau dėmesio į tai, ką valgo. Taigi, svarbu rūpintis ir tuo, kuo šeriame savo augintinius, juk jie irgi „yra tuo , ką ėda“. Todėl sukūrėme šiuos itin aukštos kokybės- Ultra Premium klasės augintinių ėdalus. Šiuos ėdalus sudaro paprasti, gerai žinomi, tačiau sveiki aukščiausios kokybės ingredientai.

Mūsų gaminiuose nerasite jokių nepageidaujamų „E“ (juos vadiname „E blogiukais“) ar sudėtingų sudedamųjų dalių ir mes nebandysime Jūsų klaidinti moksliniais terminais. Mūsų asortimento  gaminius sudaro  tik daugybė  gardžių ir maistingų ingredientų. Turbūt jau iš mūsų gaminių pavadinimų matote, kad mes tikrai turime humoro jausmą. Tačiau dar svarbesnis yra mūsų siekis Jūsų augintiniams tiekti natūralų, sveiką ir maistingą ėdalą. Mes norime, kad Jūsų augintinis ne tik atrodytų puikiai ir sveikai, bet taip ir jaustųsi. Mes tikime, kad Jums patiks mūsų požiūris. Tačiau svarbiausia, mes tikime , kad mūsų ėdalas patiks Jūsų augintiniams. Nepamirškite, kad jei Jūs turėsite klausimų , visada galite parašyti mums.

Sudėtis: Šviežiai paruoštos nukaulintos  vištų  mėsos 23%, džiovintos vištų mėsos 20%, rudieji ryžiai,  saldžios bulvės , avižos, baltieji ryžiai,  vištų  taukų 2.5%, koncentruoto  vištienos sultinio  2.5%, šviežiai paruoštų nukaulintų  upėtakių mėsos 2%, liucerna, saulėgrąžų aliejus,  jūros  dumbliai, morkos. Be pridėtų sintetinių dažiklių, aromatinių medžiagų ar konservantų

Analitinės sudedamosios dalys :Žalių baltymų 22%, riebalų 14%, žalios ląstelienos, 3%, neorganinių medžiagų 7%, drėgnio 8%, omega-6 3%, omega-3 1%

Maistiniai priedai (1-ame kg) Vitaminai: vitamino A 20 800 TV, vitamino D3 1 850 TV, vitamino E 580 TV. Mikroelementai junginiuose: Geležies sulfato monohidrato 770 mg, cinko sulfato monohidrato 645 mg, mangano sulfato monohidrato 125 mg, vario sulfato pentahidrato 45 mg, bevandenio kalcio jodato 5.70 mg, natrio selenito 0.65 mg

„Jie yra tuo , ką  ėda“ : Mes žinome, kad kiekvienas šuo  yra nepakartojamas , kaip ir šeima kurioje jis gyvena. Kiti faktoriai įskaitant amžių , aktyvumą ( maratono bėgikas ar sofos bulvelė) , medžiagų apykaita ir metų laikas gali turėti įtakos mitybai.  Prašome pasitikrinkite pas savo veterinarijos gydytoją ar Jūsų šuo yra tinkamo svorio. Net jei jūsų šunelis  norės praryti visą maišą, mes griežtai patariame keisti 25% seno ėdalo šiuo ėdalu, kas antrą dieną iki tol kol visu 100% pereis  prie Barking Heads. Normos nurodytos ant pakuotės.  Kadangi gaminiuose naudojame optimalius maistingųjų medžiagų kiekius, papildų duoti nerekomenduojama, nebent taip patartų veterinarijos gydytojas.

Kas yra šiame maiše : tik geri ingredientai kaip:  vištiena,  ryžiai, saldžios bulvės,  avižos,   upėtakis,  liucerna, saulėgrąžų aliejus, jūros dumbliai, mineralai, vitaminai ir nieko daugiau !

Ko nėra šiame maiše: nėra blogų ingredientų kaip:  dirbtinių dažiklių, dirbtinių skonio stipriklių, dirbtinių konservantų, modifikuotų produktų ir tai yra  pažadas ,kurio laikomės!

Gyvūnas visada turi turėti švaraus vandens.

Parašyti įvertinimą
Pastaba: Įvestas tekstas nebus išverstas.
Blogas Geras