Meniu
Krepšelis

Barking Heads - Tiny Paws Quackers Grain Free 12 kg

99.00€
Be PVM: 81.82€

Skanus, visavertis ėdalas  toy ir mažų  veislių šunims  ančių ir upėtakių  mėsos formulės, be grūdų , kuriuo pranokome patys save . Ne vien dėl to , kad  ėdalas be grūdų ( tą tur būt ir taip supratote) , bet  jis turi milžinišką kiekį ančių  ir upėtakių mėsos - 50%. Mažesnę  angliavandenių energiją suteikia saldžių bulvių, žirnių ir lęšių kompleksas. O rimtai ? Nebūkite „ kvaksiai“ ir griebkite šį pašarą!  Mūsų    požiūris: Šiais laikais visi kreipia šiek tiek daugiau dėmesio į tai, ką valgo. Taigi, svarbu rūpintis ir tuo, kuo šeriame savo augintinius, juk jie irgi „yra tuo , ką ėda“. Todėl sukūrėme šiuos itin aukštos kokybės- Ultra Premium klasės augintinių ėdalus. Šiuos ėdalus sudaro paprasti, gerai žinomi, tačiau sveiki aukščiausios kokybės ingredientai.

Mūsų gaminiuose nerasite jokių nepageidaujamų „E“ (juos vadiname „E blogiukais“) ar sudėtingų sudedamųjų dalių ir mes nebandysime Jūsų klaidinti moksliniais terminais. Mūsų asortimento  gaminius sudaro  tik daugybė  gardžių ir maistingų ingredientų. Turbūt jau iš mūsų gaminių pavadinimų matote, kad mes tikrai turime humoro jausmą. Tačiau dar svarbesnis yra mūsų siekis Jūsų augintiniams tiekti natūralų, sveiką ir maistingą ėdalą. Mes norime, kad Jūsų augintinis ne tik atrodytų puikiai ir sveikai, bet taip ir jaustųsi.Mes tikime, kad Jums patiks mūsų požiūris. Tačiau svarbiausia, mes tikime , kad mūsų ėdalas patiks Jūsų augintiniams. Nepamirškite, kad jei Jūs turėsite klausimų , visada galite parašyti mums.

Sudėtis: Šviežiai paruoštos nukaulintos  ančių  mėsos 22%, džiovintos ančių mėsos 15%, saldžios bulvės , žirnių krakmolas, šviežiai paruoštų nukaulintų  upėtakių mėsos 11%, bulvės, lęšiai, liucerna,  ančių riebalų 3.5%, žirniai,  koncentruoto  antienos sultinio  1.5%,  jūros  dumbliai. Be pridėtų sintetinių dažiklių, aromatinių medžiagų ar konservantų

Analitinės sudedamosios dalys :Žalių baltymų 24%, riebalų 14%, žalios ląstelienos, 3%, neorganinių medžiagų 8%, drėgnio 8%, omega-6 2.2%, omega-3 1%

Maistiniai priedai (1-ame kg) Vitaminai: vitamino A 20 800 TV, vitamino D3 1 850 TV, vitamino E 580 TV. Mikroelementai junginiuose: Geležies sulfato monohidrato 770 mg, cinko sulfato monohidrato 645 mg, mangano sulfato monohidrato 125 mg, vario sulfato pentahidrato 45 mg, bevandenio kalcio jodato 5.70 mg, natrio selenito 0.65 mg

„Jie yra tuo , ką  ėda“ : Mes žinome, kad kiekvienas šuo  yra nepakartojamas , kaip ir šeima kurioje jis gyvena. Kiti faktoriai įskaitant amžių , aktyvumą ( maratono bėgikas ar sofos bulvelė) , medžiagų apykaita ir metų laikas gali turėti įtakos mitybai.  Prašome pasitikrinkite pas savo veterinarijos gydytoją ar Jūsų gauruotasis draugas  yra tinkamo svorio. Net jei jūsų šunelis norės praryti visą maišą, mes griežtai patariame keisti 25% seno ėdalo šiuo ėdalu, kas antrą dieną iki tol kol visu 100% pereis  prie Barking Heads. Normos nurodytos ant pakuotės.  Kadangi gaminiuose naudojame optimalius maistingųjų medžiagų kiekius, papildų duoti nerekomenduojama, nebent taip patartų veterinarijos gydytojas.

Kas yra šiame maiše : tik geri ingredientai kaip:  antiena, saldžios bulvės, žirniai, upėtakis, bulvės, lęšiai,   liucerna,  jūros dumbliai, mineralai, vitaminai ir nieko daugiau !

Ko nėra šiame maiše: nėra blogų ingredientų kaip:  dirbtinių dažiklių, dirbtinių skonio stipriklių, dirbtinių konservantų, modifikuotų produktų ir tai yra  pažadas ,kurio laikomės!

Gyvūnas visada turi turėti švaraus vandens.

Parašyti įvertinimą
Pastaba: Įvestas tekstas nebus išverstas.
Blogas Geras