Meniu
Krepšelis

Barking Heads Tender Loving Care (švelniam virškinimui) 2 kg

18.00€
Be PVM: 14.88€

Skanus, visavertis ėdalas  mažų  ir vidutinių veislių šunims vištienos mėsos formulės , kuris buvo kruopščiai paruoštas visiems šunims. Nesvarbu ar jie paprasčiausiai mėgsta vištienos patiekalus ar jie turi jautrų pilvelį, ar laisvus vidurius, ar jam kaupias dujos  , „ TLC“ tikrai padės.  

Mūsų    požiūris: Šiais laikais visi kreipia šiek tiek daugiau dėmesio į tai, ką valgo. Taigi, svarbu rūpintis ir tuo, kuo šeriame savo augintinius, juk jie irgi „yra tuo , ką ėda“. Todėl sukūrėme šiuos itin aukštos kokybės- Ultra Premium klasės augintinių ėdalus. Šiuos ėdalus sudaro paprasti, gerai žinomi, tačiau sveiki aukščiausios kokybės ingredientai.

Mūsų gaminiuose nerasite jokių nepageidaujamų „E“ (juos vadiname „E blogiukais“) ar sudėtingų sudedamųjų dalių ir mes nebandysime Jūsų klaidinti moksliniais terminais. Mūsų asortimento  gaminius sudaro  tik daugybė  gardžių ir maistingų ingredientų. Turbūt jau iš mūsų gaminių pavadinimų matote, kad mes tikrai turime humoro jausmą. Tačiau dar svarbesnis yra mūsų siekis Jūsų augintiniams tiekti natūralų, sveiką ir maistingą ėdalą. Mes norime, kad Jūsų augintinis ne tik atrodytų puikiai ir sveikai, bet taip ir jaustųsi .Mes tikime, kad Jums patiks mūsų požiūris. Tačiau svarbiausia, mes tikime , kad mūsų ėdalas patiks Jūsų augintiniams. Nepamirškite, kad jei Jūs turėsite klausimų , visada galite parašyti mums.

Sudėtis: Šviežiai paruoštos nukaulintos  vištų  mėsos 27%, džiovintos vištų mėsos 21%, rudieji ryžiai,  avižos, baltieji ryžiai, šviežiai paruoštų nukaulintų  upėtakių mėsos 5%,  liucerna, vištienos  riebalų 3.5%, koncentruoto  vištienos sultinio  2.5%, saulėgrąžų aliejus,  jūros  dumbliai, džiovintos morkos, džiovinti pomidorai, klubų ir sąnarių priežiūros medžiagų ( gliukozamino 350mg/kg; MSM 350mg/kg; chondroitino 240mg/kg)  Be pridėtų sintetinių dažiklių, aromatinių medžiagų ar konservantų.

Analitinės sudedamosios dalys :Žalių baltymų 25%, riebalų 17.5%, žalios ląstelienos, 2.5%, neorganinių medžiagų 7.5%, drėgnio 8%, omega-6 3.6%, omega-3 1%

Maistiniai priedai (1-ame kg) Vitaminai: vitamino A 16 650 TV, vitamino D3 1 480 TV, vitamino E 460 TV. Mikroelementai junginiuose: Geležies sulfato monohidrato 617 mg, cinko sulfato monohidrato 514 mg, mangano sulfato monohidrato 101 mg, vario sulfato pentahidrato 37 mg, bevandenio kalcio jodato 4.55 mg, natrio selenito 0.51 mg

„Jie yra tuo , ką  ėda“ : Mes žinome, kad kiekvienas šuo  yra nepakartojamas , kaip ir šeima kurioje jis gyvena. Kiti faktoriai įskaitant amžių , aktyvumą ( maratono bėgikas ar sofos bulvelė) , medžiagų apykaita ir metų laikas gali turėti įtakos mitybai.  Prašome pasitikrinkite pas savo veterinarijos gydytoją ar Jūsų šuo yra tinkamo svorio. Net jei jūsų šunelis  norės praryti visą maišą, mes griežtai patariame keisti 25% seno ėdalo šiuo ėdalu, kas antrą dieną iki tol kol visu 100% pereis  prie Barking Heads. Normos nurodytos ant pakuotės.  Kadangi gaminiuose naudojame optimalius maistingųjų medžiagų kiekius, papildų duoti nerekomenduojama, nebent taip patartų veterinarijos gydytojas.

Kas yra šiame maiše : tik geri ingredientai kaip:  vištiena,  ryžiai, avižos, upėtakis, liucerna, saulėgrąžų aliejus,  jūros dumbliai, morkos, pomidorai, klubų/sąnarių apsaugos medžiagos, mineralai, vitaminai ir nieko daugiau !

Ko nėra šiame maiše: nėra blogų ingredientų kaip:  dirbtinių dažiklių, dirbtinių skonio stipriklių, dirbtinių konservantų, modifikuotų produktų ir tai yra  pažadas ,kurio laikomės!

Gyvūnas visada turi turėti švaraus vandens.

Parašyti įvertinimą
Pastaba: Įvestas tekstas nebus išverstas.
Blogas Geras