Meniu
Krepšelis

Barking - Heads Golden Years (seniems šunims) 12kg

87.50€
Be PVM: 72.31€

(7 metų ir vyresniems šunims)

Specialiai sukurtas vyresniam šuniui tavo gyvenime. Kai tavo draugas pereina į ‘auksinius metus’ jo poreikiai pasikeičia. Lengvai virškinamų ingridientų, pridėtų naturalių antioksidantų ir sąnarių ir klubų apsaugos++ kombinacija gali sugrąžinti vikrumą atgal į augintinio žingsnį!

Mūsų požiūris: Kai mūsų geriausi draugai pasiekia brandų amžių jų pokyčiai pasikeičia. Seniokams reikia lengviau virškinamų ingridientų, Vištiena ir Upėtakis yra lengvai virškinami ir neapsunkina skrandžio. Rudieji Ryžiai, Miežiai ir Avižos turi žemą GI, lėčiau ir ilgiau išskiria energiją, o bulvės yra labai geras kokybiškos ląstelienos šaltinis, kuris yra svarbus šunims sulaukusiems garbaus amžiaus. Obuoliai ir Spanguolės yra pagarsėję kaip gamtos antioksidantai ir prisideda kurdami paprastą sveiką dietą. Prebiokitų efektai dietoms yra teigiamai žinomi ir padeda su brandaus amžiaus šunų virškinimu. Sąnarių ir klubų apsauga++ tiesiog reiškia kad mes i maistą pridėjom daugiau Gliukozamino, MSM ir Chondroitino, o lygiai kuriuos mes idėjom gali netgi padėti palaikyti senstančias kremzles ir sąnarius. Čia, Barking Heads, mes norime kad jūsų augintinis ne tik atrodytu puikiai ir sveikai, bet ir jaustųsi puikiai ir sveikai, ypač savo auksiniuose metuose. Mes tikime kad jums patiks mūsų filosofija, bet mes dar labiau tikimės kad jūsų augintiniui patiks mūsų maistas. Nepamirškite, kad jeigu turite kokių nors klausimų jūs visada galite atsiusti mus laišką arba pasinaudoti senu geru telefonu.

Sudėtis: Džiovintos vištienos 27%, rudieji ryžiai, bulvės, miežiai, avižos, šviežiai paruoštų upėtakių 7%, žirniai, liucerna, koncentruoto vištienos sultinio  3%, lašišų taukų 2%, vištienos riebalų 1%, jūros dumbliai, džiovinti pomidorai, klubų ir sąnarių priežiūros medžiagų „Ekstra“ (gliukozamino 1000 mg/kg, MSM 1000 mg/kg, chondroitino 700 mg/kg), džiovintos morkos, džiovinti obuoliai, džiovintos spanguolės,MOS prebiotikai, FOS prebiotikai.

Be pridėtų sintetinių dažiklių, aromatinių medžiagų ar konservantų.

Analitinės sudedamosios dalys (%):Žalių baltymų 25%, riebalų  11%, žalios  ląstelienos 3.7%, neorganinių medžiagų 8.5%, drėgnio 8%, omega-6 2%, omega-3 1%

Maistiniai priedai (1-ame kg) :L-karnitino 200 mg.Vitaminai: vitamino A 16 650 TV, vitamino D3 1 480 TV, vitamino E 460 TVMikroelementai junginiuose:Geležies sulfato monohidrato 617 mg, cinko sulfato monohidrato 514 mg, mangano sulfato monohidrato 101 mg, vario sulfato pentahidrato 37 mg, bevandenio kalcio jodato 4.55 mg, natrio selenito 0.51 mg. Laikymas: po spyna ir raktu, sausoje vėsioje vietoje.

„Jie yra tuo , ką  ėda“ : Mes žinome, kad kiekvienas šuo  yra nepakartojamas , kaip ir šeima kurioje jis gyvena. Kiti faktoriai įskaitant amžių , aktyvumą ( maratono bėgikas ar sofos bulvelė) , medžiagų apykaita ir metų laikas gali turėti įtakos mitybai.  Prašome pasitikrinkite pas savo veterinarijos gydytoją ar Jūsų šuo yra tinkamo svorio. Net jei jūsų šunelis norės praryti visą maišą, mes griežtai patariame keisti 25% seno ėdalo šiuo ėdalu, kas antrą dieną iki tol kol visu 100% pereis prie Barking Heads. Visada pasirūpinkite kad augintinis šalia turėtų indelį su šlapiu daiktu (vandeniu).Normos nurodytos ant pakuotės. Kadangi gaminiuose naudojame optimalius maistingųjų medžiagų kiekius, papildų duoti nerekomenduojama, nebent taip patartų veterinarijos gydytojas.

Kas yra šiame maiše : tik geri ingredientai kaip: vištiena,  ryžiai, bulvės, avižos, miežiai, liucerna, upėtakis, žirniai, lašišų aliejus,  jūros dumbliai, pomidorai, kremzlių ir sąnarių apsauga++, morka, obuolys, spanguolė, mineralai, vitaminai, MOS ir FOS prebiotikai ir nieko daugiau !

Ko nėra šiame maiše: ne tokių gerų ingredientų kaip:  dirbtinių dažiklių, dirbtinių skonio stipriklių, dirbtinių konservantų, modifikuotų produktų ir tai yra  pažadas, kurio laikomės!

Parašyti įvertinimą
Pastaba: Įvestas tekstas nebus išverstas.
Blogas Geras