Meniu
Krepšelis

Barking Heads - Big Foot Tender Loving Care (suaugusiems didelių veislių šunims) 12 kg

75.00€
Be PVM: 61.98€

Gardus, visavertis ėdalas su vištiena, skirtas suaugusiems didelių veislių šunims, kuriame pagrindinis ingredientas yra nukaulinta ir džiovinta vištiena. "big foot" vištiena aprūpina optimaliu riebalų ir baltymų kiekiu, apsaugo sąnarius ir klubus, yra gerai virškinamas ir švelnus skrandžiui. Tobulas kiekvieno didžiakojo vakarienei!

Mūsų požiūris: Šiais laikais visi skiria šiek tiek daugiau dėmesio tam, ką valgo, todėl taip pat svarbu pasirūpinti kuom šeriate savo augintinius, vis dėlto „jie yra tuo, ką jie ėda“.  Jūs nerasite jokių nepageidaujamų E-numerių (juos vadiname E-blogiukais) ar painių ingredientų mūsų produktuose ir mes nesistengsime Jūsų suklaidinti moksliniais terminais. Jūs rasite tik daugybę skanių ir maistingų ingredientų!

Turbūt jau iš mūsų gaminių pavadinimų matote, kad mes tikrai turime humoro jausmą. Tačiau dar svarbesnis yra mūsų siekis Jūsų augintiniams tiekti natūralų, sveiką ir maistingą ėdalą.

Mes norime, kad Jūsų augintinis ne tik atrodytų puikiai ir sveikai, bet taip ir jaustųsi.

Mes tikime, kad Jums patiks mūsų požiūris. Tačiau svarbiausia, mes tikime , kad mūsų ėdalas patiks Jūsų augintiniams. Nepamirškite, kad jei Jūs turėsite klausimų , visada galite parašyti mums.

Sudėtis: nukaulinta vištiena, išdžiovinta vištiena, rudieji ryžiai, avižos, miežiai, (dideli omega 3 kiekiai) upėtakis, žirnių proteinas, vištienos riebalai, žirnių krakmolas, liucerna, jūros dumbliai, sąnarių ir klubų priežiūros kompleksas (gliukozaminas 450 mg/kg, MSM 450 mg/kg, chondroitinas 240 mg/kg).

Analitinės sudedamosios dalys: žalių baltymų 25 %, riebalų 14 %, neorganinių medžiagų 8 %, žalios ląstelienos 3,7 %, drėgmės 8%, omega6 2,5 %, omega3 1 %.

Maistiniai priedai (|1-ame kg):  vitaminai: vitaminas A 16,650 TV, vitaminas D3 1,480 TV, vitaminas E 460 TV. Mikroelementai junginiuose: geležies sulfato monohidrato 617 mg, cinko sulfato monohidrato 514 mg, magnio sulfato monohidrato 101 mg, vario sulfato monohidrato 37 mg, bevandenio kalcio jodato 4,55 mg, natrio selenito 0,51 mg.

Be pridėtinių sintetinių dažiklių, aromatinių medžiagų ir konservantų.

Laikymas: po spyna ir raktu, sausoje vėsioje vietoje.

"Jie yra tuo, ką jie ėda“

Mes žinome, kad kiekvienas šuo yra nepakartojamas , kaip ir šeima kurioje jis gyvena. Kiti faktoriai įskaitant amžių , aktyvumą (maratono bėgikas ar sofos bulvelė) , medžiagų apykaita ir metų laikas gali turėti įtakos mitybai. Prašome, pasikonsultuokite su savo veterinarijos gydytoju ar Jūsų didžiakojis draugas yra tinkamo svorio. Net jei jūsų didžiakojis norės praryti visą maišą, mes griežtai patariame keisti 25% seno ėdalo šiuo ėdalu, kas antrą dieną iki tol kol visu 100% pereis prie Barking Heads. Užtikrinkite, kad augintinis visada turėtų šviežio vandens.

Kadangi gaminiuose naudojame optimalius maistingųjų medžiagų kiekius, nerekomenduojame duoti papildų, nebent taip patartų veterinarijos gydytojas.

Kas yra šiame maiše: tik geri ingredientai..vištiena, rudieji ryžiai, avižos, miežiai, upėtakis, daržovės, liucerna, jūros dumbliai, klubų ir sąnarių priežiūros kompleksas, mineralai, vitaminai ir nieko daugiau!

Parašyti įvertinimą
Pastaba: Įvestas tekstas nebus išverstas.
Blogas Geras