Meniu
Krepšelis

Barking Heads - Chop Lickin' Lamb Large (Ėriena) maistas šunims 12kg

78.00€
Be PVM: 64.46€

Visavertis maistas didelių veislių suaugusiems šunims su ėriena


Sudėtis: Ėrienos mėsos 51% - iš kurios šviežios ėrienos 32% ir džiovintos ėrienos mėsos 19%, rudųjų ryžių 16%, avižos, saldžios bulvės, baltieji ryžiai , žirnių 5%,ėrienos taukai, upėtakiai, liucerna, lašišų taukai, jūros  dumbliai, Gliukozamino 355mg/kg, Chondroitino sulfato 250mg/kg, Pomidorų, prieskoninių augalų ( mairūnas, bazilikas, raudonėlis, šalavijas, čiobrelis, petražolės) 0,4%, mineralai.

Be pridėtų sintetinių dažiklių, aromatinių medžiagų ar konservantų

Kas yra maiše: tik geri ingredientai , kaip ėriena, rudieji ryžiai, upėtakiai, avižos, žirniai, jūros dumbliai, augalai, vitaminai ir mineralai.... sveikiems ir laimingiems šunims.

Natūraliai hipoalerginis - specialiai parinkti žemo alergingumo ingredientai jautriems šunims.

Stiprina imuninę sistemą-  sudėtyje yra natūralūs ingredientai, vitaminai ir mineralai gyvūno organizmo apsaugai.

GLUTEN-FREE - pagaminta iš be glitiminių ingredientų.

Patvirtinata veterinarijos gydytojų - patvirtinta veterinarijos profesionalų visoje JK.

Analitinės sudedamosios dalys :Žalių baltymų 23%, žalių riebalų  17%, žalios ląstelienos, 3,5%, žalių pelenų 9%, omega-6 2,1%, omega-3 1.2%

Maistiniai priedai (1-ame kg) Vitaminai: vitamino A 17 308 TV, vitamino D3 1 538 TV, vitamino E 192 TV. Mikroelementai junginiuose 1kg-ame: Cinko ,kaip chelatinio cinko hidrato su glicinu 96mg ,Geležies , kaip chelatinio geležies (II) hidratao su glicinu 77mg,Vario, kaip chelatinio vario hidrato su glicinu 6,7mg, Mangano, kaip chelatino mangano su glicinu 5.8mg, Jodo kaip bevandenio kalcio jodato 1,4 mg, Seleno , kaip organinio seleno saccharomyces Cerevisiae CNCM 1-3060 0,1mg.

Maitinimo nuorodos: Mūsų  normos lentelėje yra patarimosios.  Prašome pasitikrinkite pas savo veterinarijos gydytoją ar Jūsų šuo yra tinkamo svorio. Patariame keisti 25% seno ėdalo šiuo ėdalu, kas antrą dieną iki tol kol visu 100% pereisite  prie Barking Heads.

Gyvūnas visada turi turėti švaraus vandens. Laikyti uždarytą, vėsioje , sausoje, tamsioje vietoje. Galiojimas, serijos nr. ant pakuotėsParašyti įvertinimą
Pastaba: Įvestas tekstas nebus išverstas.
Blogas Geras
Žymos: Barking , Heads , Chop , Lickin , Lamb , Large , Ėriena , maistas , šunims ,