Meniu
Krepšelis

Bachus Hair&Skin pašaro papildas šunims ir katėms 60tab.

20.20€
Be PVM: 16.69€

Pagalba šunims ir katėms: stiprina odos ir kailio struktūrą ir funkcijas iš vidaus

Oda ir kailis - tai visą kūną dengianti, pati didžiausia gyvūno kūno paviršiaus struktūra. Oda veikia kaip sudėtingas integruotas organas, betarpiškai susijęs su kitomis svarbiomis organų sistemomis - imunine, nervų, inkstų, kepenų, virškinimo, endokrinine. Tad augintinio odos problemos gali būti susijusios su kitų organų sistemų problemomis arba jo organizme gali trūkti būtiniausių statybinių medžiagų, reikalingų odai palaikyti ir regeneruoti.

BACHUS Skin&Hair sudėtis apima svarbiausias medžiagas, reikalingas palaikyti optimalią odos struktūrą ir funkciją, palaikyti stiprų ir žvilgantį kailį bei stimuliuoti gyvybiškai svarbių organų veiklą.

PLAČIOS SUDĖTIES PAŠARO PAPILDAS:
• gali padėti nuraminti odos uždegimą, niežėjimą
• drėkina odą, padeda mažinti pleiskanų kiekį
• pasižymi antioksidaciniu poveikiu
• padeda atsinaujinti keratino sluoksniui

Teigiamas BACHUS Hair&Skin pašaro papildo efektas augintinio odos bei kailio struktūrai ir funkcijoms pasiekiamas, suderinus tarpusavyje veiksmingos koncentracijos augalinius ekstraktus, žuvų taukus, mineralus, vitaminus ir kitas biologiškai aktyvias medžiagas. Sudėtyje yra ilgosios ciberžolės ir žaliosios arbatos ektraktų, kurie gali padėti, esant odos uždegimui bei paskatinti ląstelių atsinaujinimą. Taip pat jame yra didelis kiekis cinko - vieno svarbiausių elementų augintinio kailio ir odos darinių formavimuisi.

Dažinės ciberžolės (Curbuma longa) šaknų ekstraktas, kininio arbatmedžio (Camellia sinensis) lapų ekstraktas, juodojo pipiro (Pepper nigrum) ekstraktas, kolagenas I tipo, kepenų milteliai, cinkas, selenas, žuvų taukai, biotinas, folinė rūgštis, niacinas, vitaminas B1, vitaminas B2, vitaminas B3, vitaminas B6, vitaminas B12, vitaminas A, vitaminas E, kalcis.

BACHUSdosage

Tabletę galima perlaužti per pusę, sutrinti.
Pašaro papildą rekomenduojame vartoti mažiausiai 2 mėnesius arba kol bus pasiektas norimas rezultatas.

BACHUStaste

Jūsų augintiniui patiks BACHUS Hair&Skin, jis prašys jo daugiau. Neviršykite rekomenduojamos paros dozės. 

Parašyti įvertinimą
Pastaba: Įvestas tekstas nebus išverstas.
Blogas Geras