Meniu
Krepšelis

ACANA ADULT SMALL BREED 2 Kg

16.30€
Be PVM: 13.47€

Visavertis pašaras mažų veislių šunims nuo vienerių metų amžiaus. Maisto sudėtyje yra 60 % šviežios mėsos (vištiena,  žuvis), 20 % vaisių ir daržovių, 20 % avižų.

Visi šunys yra mėsėdžiai - tad jiems yra reikalingos dietos,  kurios turi didesnį kiekį ir įvairovę šviežios mėsos, ir mažesnį kiekį vaisių, daržovių bei žolių. Todėl, ACANA ADULT SMALL BREED yra  pagamintas iš laisvai laikomų Cobb veislės vištų mėsos, šviežių kiaušinių ir rausvųjų Burbank veislės bulvių. Visi šie ingredientai yra tik iš vietinių ūkių. Taip pat gaminamas iš šviežiai sugautų plekšnių mėsos, kuri yra sugaunama Šiaurės Vankuverio salos vandenyse ir saulėje sunokintų vaisių bei daržovių iš saulėtų ir lietingų Britų Kolumbijos Okanagano  slėnių. Visi šie  ingredientai  yra pristatomi švieži, neprilygstamai mitybai ir skoniui.

 
Pašaro sudėtje nėra grūdinių kultūrų turinčių aukštą glikeminį indeksą, tokių kaip ryžiai, kukurūzai ir kviečiai. Šios išskirtinės pašaro sudėties formulėje yra avižos, kurios pasižymi žemu glikeminiu indeksu ir yra vienintelė grūdinė kultūra. Pašaras pagamintas daug apdovanojimų gavusioje mūsų gamykloje Albertos provincijoje, Kanadoje. ACANA garantuoja, kad Jūsų  šuo bus sveikas, laimingas ir stiprus. Perskaitykite mūsų pašarų ingredientus  ir Jūs taip pat tapsite laimingi!
 
Maisto ingredientai: dehidratuota vištiena  (33 %), avižos, vištienos mėsa be kaulų (10 %), bulvės, žirniai, vištienos riebalai (7 %), kiaušiniai (3 %), plekšnės mėsa be kaulų (3 %), vištienos kepenėlės (2 %), liucerna, silkių aliejus (2 %), žirnių skaidulos, obuoliai, kriaušės, saldžiosios bulvės, moliūgai, butternut veislės moliūgas, pastarnokai, morkos, špinatai, spanguolės, mėlynės, rudadumbliai, cikorijos šaknis, kadagio uogos, šventagaršvės  šaknys, medetkų žiedai, pipirmečių lapai, levandos.
 
Maisto sudėtis: baltymai (min.) 32.0 %, riebalai (min.) 19.0 %, skaidulos (maks.)  4.0 %, omega 6  (min.) 2.5 %, omega 3  (min.) 0.9 %, gliukozaminas (min.) 1400 mg/kg, chondroitinas (min.) 900 mg/kg, angliavandeniai (maks.) 28 %.
 
Vitaminai/kg: A (min.) 15,000 IU/kg, D3 2000 IU/kg, kalcis (min.) 1.7 %, fosforas (min.) 1.1 %.
 

 

Parašyti įvertinimą
Pastaba: Įvestas tekstas nebus išverstas.
Blogas Geras
Žymos: ACANA , ADULT , SMALL , BREED ,